Dołącz do naszego zespołu

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. IT

(nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)

Miejsce pracy: Warszawa  Ursynów

Opis stanowiska:

Do codziennych obowiązków na oferowanym stanowisku należy:

  • przyjmowanie zgłoszeń, a następnie wprowadzanie ich do systemu,

  • udzielanie pomocy zdalnej lub na miejscu u klienta w zakresie obsługi systemów informatycznych i naprawy komputerów,

  • konfiguracja programów pocztowych w komputerach oraz telefonach,

  • przygotowywanie do pracy nowych komputerów wraz z migracją danych,

  • dostarczanie do naszych klientów sprzętu komputerowego i jego montaż na miejscu,

  • podstawowa konfiguracja urządzeń sieciowych,

  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej,

  • bieżące raportowanie realizowanych prac w systemie.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane ukończone technikum informatyczne,

  • bardzo dobra znajomość działania komputerów i umiejętność ich diagnostyki,

  • dobra znajomość funkcjonowania protokołu TCP/IP,

  • zainteresowanie w rozwijaniu wiedzy z zakresu sieci komputerowych,

  • bardzo dobra znajomość pakietów Office (Microsoft, Open Office),

  • znajomość obsługi programów pocztowych (Thunderbird, Outlook),

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu, chęć rozwoju zawodowego,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

  • wyraźna dykcja oraz wysoka kultura osobista, ze względu na prowadzenie regularnych rozmów z klientami,

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość programów magazynowo - księgowych (Comarch, Symfonia, Wapro, Insert, Dynamics Navision),

  • znajomość panelu administracyjnego Office 365,

  • certyfikaty potwierdzające znajomość rozwiązań sieciowych firmy Mikrotik,

  • doświadczenie w obsłudze klienta korporacyjnego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pracę w wymiarze 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku, w systemie zmianowym w godz. 08:00-18:00,

  • uczestnictwo we wdrażaniu nowoczesnych technologii informatycznych,

  • możliwość poszerzenia własnych kompetencji, rozwoju zawodowego w wybranym kierunku informatycznym. Jako firma zajmująca się szerokim spektrum rozwiązań informatycznych, umożliwiamy naszym pracownikom ze stanowiska Młodszego Specjalisty ds. IT rozwój w wybranym przez siebie kierunku specjalistycznym, takim jak: administracja sieciami, wdrażanie systemów ERP czy bardziej zaawansowany ServiceDesk,

  • w zależności od zaprezentowanych podczas procesu rekrutacji kompetencji, oferujemy miesięczne wynagrodzenie brutto w przedziale 3.500 – 4.000 zł na czas trzymiesięcznego okresu próbnego,

  • po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia bazowego oraz dołączenie do systemu premiowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez nasze ogłoszenie zamieszczone na portalu pracuj.pl

Telefon: +48 227704000

Pomoc Zdalna

Adres: 02-785 Warszawa, ul. Surowieckiego 12/125